Македонски | Shqip | English |

Razraboten i profitabilen biznis

Се продава од: Панче 14 окт. 11:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се продава одлично разработена продавница за железарија, бои и лакови, санитарија, електрика, пластика, оков и многу друго.

Продавницата се наоѓа на одлична и прометна локација во новиот пазар и располага со оргомен асортиман на производи.

За подетални информации јавете се на 076 408 173
Нема посетени огласи
Кон почеток