Македонски | Shqip | English |

Razrabotena turisticka agencija

Се продава од: Vasko 16 мар. 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се продава реномирана туристичка агенција со Б лиценца во строгиот центар на градот. Целосно опремена, со многу добра локација , со успешно развиена Фејсбук фан страна со над 15 000 лајкови , 3 годишно искуство и многу лојални партнери и клиенти.
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток