Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva razraboten biznis kafe bar

Се продава од: Igor 10 окт. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се отстапува разработен бизнис (кафе бар) на улица Широк Сокак во срцето на Битола.
Подетални информации на 078200093
Нема посетени огласи
Кон почеток