Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva razraboten biznis vo stara carsija

Се продава од: Tome 05 септ. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се продава/одстапува добро разработен бизнис во центарот на старата битолска чаршија. Дуќанот е комплетно опремен и се наоѓа на одлична локација.
Нема посетени огласи
Кон почеток