Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva razraboten kozmeticki salon i fitnes

Се продава од: Elena 21 окт. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се одстапува разработен козметички салон и фитнес центар.Кој работи 8 години .Може да се купат заедно или поединечно.Цена поволна.
Нема посетени огласи
Кон почеток