Македонски | Shqip | English |

Zabaven park

Се продава од: ljupco 18 окт. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се продаваат следните реквизити:

- Игротека
- Трамболини
- Базен
- Дворец за деца
- Лизгалиште на мраз ( 400 квадрати )
- Банџи
Нема посетени огласи
Кон почеток