Македонски | Shqip | English |

Prevod od Angliski na Makedonski i obratno

Се продава од: Julijana 11 јан. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

200 МКД

Локација: Битола
Услуги : Преводи на текстови
Превод од македонски на англиски јазик и обратно од страна на Магистер по англиски јазик и книжевност.

Цена 200 денари страна
Нема посетени огласи
Кон почеток