Македонски | Shqip | English |

Abrihter

Се продава од: Костадин Вчера 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

20 000 МКД

Локација: Битола
Abrihter elektricen so 5 kw elektro motor-trofazen...abrihter glava so dva noza I pila
Нема посетени огласи
Кон почеток