Македонски | Shqip | English |

Golemi primeroci na palmi

Се продава од: Zoran Pejcinovski 01 септ. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Опрема : Цвеќиња
Се продаваат

Големи примероци на палми во многу добра форма и состојба.

- Феникс
- Лепеза
- Цикас
- Јука

Информации на тел 070 395 597

Цвеќињата можат да се видат на ул. Белградска 47а, Битола
Нема посетени огласи
Кон почеток