Македонски | Shqip | English |

Trpezarsika masa i stolici

Се продава од: Нико 13 авг. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Опрема : Маси и Столици
Се продава црна тркалезна трапезариска маса со пречник 1м 20см и со можност за пуштање со додаток од 50см со што би се добило во должина до 1м и 70см и шест дрвени столици обложени со еко кожа.Многу поволно
Нема посетени огласи
Кон почеток