Македонски | Shqip | English |

Starinski lusteri od mesing drvo i vistinski krist

Оглас од претпријатие. Се продава од: Јадро Битола 31 јул. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги најдете во Безистен, Битола, во Јадро.
Може да купувате со Lyoness картичка.
tel. 070395597
Нема посетени огласи
Кон почеток