Македонски | Shqip | English |

Vrata za garaza

Се продава од: Igor Gjorgijovski Вчера 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 670 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 400 МКД   6 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Продавам железна врата за гаража. Димензии 270х200 см.
Вратата има:
- брава за заклучување,
- два федери за полесно подигање и спуштање.

Контакт тел: 070269337
Нема посетени огласи
Кон почеток