Македонски | Shqip | English |

Haverboard

Се продава од: Filip Вчера 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Битола
Производи : Играчки
10inch haverboard
Kako nov
Odlicen za zabava
Нема посетени огласи
Кон почеток