Македонски | Shqip | English |

RAM DDR2 1GB 667MHz

Се продава од: Роберто Денес 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

200 МКД   350 МКД

Локација: Битола
Се продаваат RAM мемориски модули, DDR2, 1GB, на 667МHz. За купени 4 модули, следува петти гратис.
Нема посетени огласи
Кон почеток