Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI PO EKSTA CENA - MOBICOM

Оглас од претпријатие. Се продава од: mobicom 11 септ. 19:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Марка: Huawei
Модел: P9 lite
VRSIME OTKUP NA MOBILNI TELEFONI NOVI I POLOVNI OD PONOVI MODELI NA SAMSUNG APPLE HUAWEI XIAOMI. ISPLATA VEDNAS!!!

WWW.MOBICOM.MK

Tel. 075379133
075500999
Нема посетени огласи
Кон почеток