Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt

Оглас од претпријатие. Се продава од: Павел (БВЦ дооел ) Вчера 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Простории : Индустрија и Работилница
Се издава/ продава деловен објект во Битола во индустриска зона Фринко(фрижидери) . Површина : 282 м2 (објект бр.7) и 107 м2 (објект бр.8). Објектите се со чисти имотни листови. Истите се во корисна состојба и до скоро се користени за производство. Имаат 250 Kw инсталирана моќност на струја и инсталирана компресорска станица за вода и систем за техничка вода со чилери. Цена за наем или продажба по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток