Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacin 300m2 vo Frinko Bitola

Се продава од: Daniel Вчера 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Фринко Битола
Површина: 700 m2
Локација: Битола
Простории : Магацин
Издавам магацин со површина од 300 м2 во Фринко Битола. За подетални информации јавете се на 078488940
Нема посетени огласи
Кон почеток