Македонски | Shqip | English |

Oprema za farmi izmolzilista za kravi i ovci

Се продава од: зоран пејковски Денес 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 000 МКД

Локација: Битола
Производи : Друго
НАЈМОДЕРНА ОПРЕМА ЗА ВАШАТА ФАРМА

-ИЗМОЛЗИЛИСТА ЗА КРАВИ, ОВЦИ И КОЗИ
ПАРАЛЕЛНИ
РИБИНА КОСКА
РАПИД
СО АВТОМАСКО ТРГАЊЕ НА МОЛЗАЛКИТЕ(АЦР)
ЕЛЕКТРОНСКИ МЛЕКОМЕРАЧИ, ЕЛЕКТРОНСКИ ПУЛСАТОРИ И ДРУГИ НАСОВРЕМЕНИ ТЕХНОЛОГИИИ
-СКРЕПЕРИ
ХИДРАУЛИЧНИ
СО СИНЏИР
-КРМНИ ЗАБРАНИ
-ПОИЛКИ ЗА ВОДА
-ДУШЕЦИ ДО ДЕБЕЛИНА ДО 10 СМ
-ЛАКТОФРИЗЕРИ
-МИНИ МЛЕКАРИ
-АВТОМАТСКИ ТРАКИ ЗА ХРАНЕЊЕ НА ОВЦИ И КОЗИ
-ПЛАСТИЧНИ ПОДОВИ ЗА ОВЦИ, КОЗИ И СВИЊИ
-МЛИНОВИ
-СИОЛОСИ
-СОВЕТИ И ИЗРАБОТКА НА ПЛАНОВИ ЗА ВАШАТА ФАРМА (КОМПЛЕТНО РЕШЕНИЕ ЗА ВАШАТА ФАРМА
100% ПРОИЗВЕДЕНО ВО ЕВРОПСКА УНИЈА И ИЗРАЕЛ
НАЈДОБРИ ЦЕНИ ВО ЕВРОПА
СЛИКИТЕ СЕ ОД ИЗРАБОТЕНИ ПРОЕКТИ


Нема посетени огласи
Кон почеток