Македонски | Shqip | English |

Biznis

Се продава од: Gjorgi 12 септ. 01:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Se prodava biznis (prodavnica - zelezarija) vo Carsijata. Prodavnicata izleguva i na Bul 1 maj 229 i na ul. Titov Veles.
Нема посетени огласи
Кон почеток