Македонски | Shqip | English |

SNOWBOARD DASKA ZA SKIJANJE

Се продава од: ski 18 јан. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 450 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

59 ЕУР

Локација: Битола
Опрема : Зимски/Водени спортови
SKIJACHKA DASKA CENA PO DOGOVOR MALKU KORISTENA
Нема посетени огласи
Кон почеток