Македонски | Shqip | English |

Se izdava kamp prikolka vo Krani

Се продава од: Valentina Stojkoska Вчера 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

800 МКД

Локација: Битола
Приколката има сопствено купатило и кујна и се наоѓа во многу убав,мирен дел од кампот ,располага со еден брачен кревет и два поединечни.
Нема посетени огласи
Кон почеток