Македонски | Shqip | English |

4 GUMI 265 65 R17

Се продава од: Gumi 14 авг. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
4 gumi BRIDGESTONE. DUELER A/T 265 65 R17 VO DOBRA SOSTOJBA.
Нема посетени огласи
Кон почеток