Македонски | Shqip | English |

4 gumi Continental 185/60 R15 XL

Се продава од: Роберто 09 јун. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Гумите се во добра состојба, 4 парчина, 185/60 R15 XL Continental. Цена за комплет 2600 денари.
Нема посетени огласи
Кон почеток