Македонски | Shqip | English |

4 gumi so aluminiumski bandazi

Се продава од: Златко Петровски 06 септ. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Две гуми се SAVA
Две гуми се SPIDER
175/65/13
Нема посетени огласи
Кон почеток