Македонски | Shqip | English |

Aluminiumski bandazi 16 '' 5/120 + MICHELIN gumi

Се продава од: David 31 окт. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Aluminiumski bandazi 16'' 5 / 120 + MICHELIN zimski gumi 205/60/16 vozeni 2 sezoni ili 10.000 km.
Pogodni se za site modeli na BMW , OPEL Insignia, Honda Civic type R WV Amarok Touareg
Нема посетени огласи
Кон почеток