Македонски | Shqip | English |

Bandasi i gumi komplet

Се продава од: joco 01 мај 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи

110x5 R-16 bandasi x 4
205/55 R-16 gumi x 4
6000 den
076220091
Нема посетени огласи
Кон почеток