Македонски | Shqip | English |

Bandazi Tam Wheels Made in Germany. 18x8j 4x100

Се продава од: Pece 21 апр. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Bandazi Tam Wheels Made in Germany.
18x8j et35 - 4x100.
Bandazite se vo odlicna sostojba.
Odgovaraat na: VW, Seat, Opel, BMW, Honda, Renault i site ostanati vozila so rastojanie 4x100.
Нема посетени огласи
Кон почеток