Македонски | Shqip | English |

Celicni badasi so zimni gumi 16ki od Golf 5

Се продава од: Pece 21 септ. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Челични бандажи со зимни гуми 16ки од Golf 5 гумите се во одлична состојба како нови
Нема посетени огласи
Кон почеток