Македонски | Shqip | English |

Celicni bandazi za Citroen ili Peugeot

Се продава од: Tina 04 апр. 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

100 ЕУР

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Се продават 4 челични бандажи со монтирани зимски гуми 175-65-14 на нив за Citroen C3 (отворите одговараат и на Peugeot)

Цена 6100 денари (фикснa)
(Еден нов челичен бандаж е 3500 ден)

гратис - резевно тркало со исти димензии Michelin Energy Saver
Нема посетени огласи
Кон почеток