Македонски | Shqip | English |

GUMI LETNI SOLIDNI 205 55 R16 MOZI ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: /// 03 ноем. 09:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
SE PRODAVAAT 2 GUMI 205 55 R16 LETNI MICHELIN I 2 GUMI LETNI DUNLOP 205 55 R16 GUMITE SE SOLIDNI NESE LEPENI NI KRIVI I MOZAT DA SE VIDAT I PROBAAT SEKOJ DEN VO SEKOE VREME SAMO ZA SERIOZNI KUPCI CENATA E ZA SITE GUMI 3000 den... MOZI ZAMENA ZA GUMI 2 ZIMSKI ILI 2 LETNI 15 KI DOBRI ...INFO NA 078 453 522
Нема посетени огласи
Кон почеток