Македонски | Shqip | English |

GUMI LETNI SOLIDNI 205 55 R16 MOZI ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ADRIANO 06 фев. 18:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
SE PRODAVAAT 2 GUMI 205 55 R16 LETNI MICHELIN I 2 GUMI LETNI DUNLOP 205 55 R16 GUMITE SE SOLIDNI NESE LEPENI NI KRIVI I MOZAT DA SE VIDAT I PROBAAT SEKOJ DEN VO SEKOE VREME SAMO ZA SERIOZNI KUPCI CENATA E ZA SITE GUMI, MOZI ZAMENA ZA GUMI 2 ZIMSKI ILI 2 LETNI 15 KI DOBRI ...INFO NA 078 453 522

Нема посетени огласи
Кон почеток