Македонски | Shqip | English |

Letni gumi DUNLOP 205/60 R16

Се продава од: Aleks 21 јун. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Се продаваат користени летни гуми DUNLOP 205/60 R16 возени на Mitsubishi lancer

Цена за 2 гуми: 2000 мкд
Цена за сите 4 гуми: 3000 мкд
Нема посетени огласи
Кон почеток