Македонски | Shqip | English |

Letni gumi Starfire 205/55/16

Се продава од: Zlatko 03 јун. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Продавам 4 летни гуми Starfire 205/55R16 во одлична состојба, возени само една сезона. Информации на 072/252-431.
Нема посетени огласи
Кон почеток