Македонски | Shqip | English |

LETNI GUMI

Се продава од: zlatko 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД   2 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
se prodavaat letni gumi Continental so dimenzija 185/70/R14 ne se mnogu koristeni za cenata se odlicni!!!!!!!!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток