Македонски | Shqip | English |

Michelin energy 205/55/r16

Се продава од: Kiril 30 окт. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Продавам 4 гуми Michelin energy 205/55/r16 + 2 гуми good year 205/55/r16

Контакт: 071 348446
Нема посетени огласи
Кон почеток