Македонски | Shqip | English |

Odlicni 4 Gumi 185/60R14

Се продава од: Aleksandar 04 јул. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
Prodavam 4 zimski gumi od markata Lauffen, vozeni se samo edna sezona, Bukvalno se kako novi , kako sto mozete da vidite na slikite . 185/60R14
Нема посетени огласи
Кон почеток