Македонски | Shqip | English |

PIRELLI 4 SUPER GUMI 20ki -itno

Оглас од претпријатие. Се продава од: Edi Mobile 21 јун. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР

Локација: Битола
Опрема : Гуми и Бандажи
SUPER GUMI ZA EXTRA CENA SO 6mm Šara.
2× 245/45/20 i 2×275/40/20.LETNI GUMI.
ZA TERENCI I SPOTRSKI VOZILA.
TEL:071210537
Нема посетени огласи
Кон почеток