Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9 TDI

Се продава од: Pece 12 јун. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 333 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Se prodava Audi A3.
Kolata e mnogu zacuvana

Telefon za informaci 072/253-296
Нема посетени огласи
Кон почеток