Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI

Се продава од: Rade 11 септ. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР   7 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Продавам Ауди А4 2.0, прозизведено декември 2006 год.
Одлично сочуван, 200000 км, греачи на седишта, алуминиумски бандаши, автоматска двозонска клима, електрика на прозори напред, електрични ретровизори, греачи во ретровизори, централно заклучување, и многу друга опрема.
Нема посетени огласи
Кон почеток