Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 tdi

Се продава од: Audi 22 авг. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 300 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi A4 se prodava
Нема посетени огласи
Кон почеток