Македонски | Shqip | English |

Audi A4 S-line

Се продава од: jasin Вчера 03:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Kolata e vo odlicna sostojba ful oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток