Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Spark

Се продава од: Valentin Petrevski 12 септ. 01:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 949 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Spark
Kolata e vo odlicna sostojba, vozena e samo 1 godina, vtor gazda nema nikakva mana mozete da ja probate vo sekoe vreme dololku ste zainteresirano za poveke informacii ve molam kontaktirajteme tel. 077535660
Нема посетени огласи
Кон почеток