Македонски | Shqip | English |

Chrysler 300C

Се продава од: Aleksandar Денес 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Chrysler
Модел: 300C
Se prodava Chrysler 300C Registriran cela godina.
Cena po dogovor... mozna e zamena za pomal avtomobil
Нема посетени огласи
Кон почеток