Македонски | Shqip | English |

Citroen C5

Се продава од: Ljubica 12 јул. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C5
Citroen C5 2002 2.2hdi avtomatik registrirana do 05.01.2020 godina so full oprema..kolata e vo odlicna sostojba moze i zamena za pomal avtomobil.
Cena 1200 evra
Kontakt tel. 075594889
Нема посетени огласи
Кон почеток