Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 1.9 D

Се продава од: Sasho 19 авг. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 700 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara
Kolata e vo odlicna sostojba napraven e servis: Smenat rebrast kaish,vodna pumpa,zategachi,pk kaish,predni diskovi so plocki,lamela,potisna i druk lager,filter za polen,i filter za vozduh. 2 zimski gumi i 2 letni.
-klima
-radio so cd
-elektrika na predni stakla
Moze da se vidi vo sekoe vreme
registrirana do 18ti Maj. 2020
Kilometri: 330000
Нема посетени огласи
Кон почеток