Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo SX 1.2 16v

Се продава од: Филип 11 септ. 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 350 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
Колата е многу сочувана, трет газда сум. Направен голем и мал сервис: Водна пумпа, затегач, ребраст каиш, клинести каиши( на сервo и на алтернатор), менат антифриз, маслен филтер, масло, горивен филтер(бензин), воздушен филтер, сајла за кумплуг, свеќици, кабли и бомбина.
4 нови гуми Compact 185/60 R14.
Троши 6.5/100l
Нема посетени огласи
Кон почеток