Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO

Се продава од: Ljupco Вчера 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
Se prodava Fiat Bravo 1.4 multijet benzin, so dodatna sportska oprema.Voziloto e kupeno vo MK od Automobile SK i e vo odlicna sostojba, redovno servisirano vo ovlasten servis,ima zelen karton so vaznost do april 2019 god.
Нема посетени огласи
Кон почеток