Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

Се продава од: Igor 13 септ. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 320
Mb cls 2005 godina 165 kw
280000 km realni
Dobar motor i menuvac
Servis pred 5000 km
Klima 4 zoni
Menuvac na volan
Sobiracki retrovizori
19 CLS BANDAZI SO NOVI GUMI
Svedski tabli
Kontakt
Igor
Viber(0046709325840)
079350208
Нема посетени огласи
Кон почеток