Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz E 220

Се продава од: Boban 12 јул. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Se prodava...
Нема посетени огласи
Кон почеток