Македонски | Shqip | English |

Mercedes E300 BLUTEC HYBRID

Се продава од: Jovanovski Nikola 06 септ. 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2014
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 300
Full oprema dizel hybrid BLUTEC
Нема посетени огласи
Кон почеток